В корзине нет товаров
Не нашли что искали? – онлайн консультант

Зошити підручники посібники для учнів 1-го класу

Назад 1 2 Вперёд

Робочі зошити, альбоми, посібники для учнів 1 класу

 

Дуже швидко наші діти зростають, і настає той день, коли ми відправляємо їх у школу в перший клас. Одним з найбільш важливих моментів для першокласників є наявність усіх необхідних посібників. На жаль, сьогодні досить частим явищем є те, що в школах учням доводиться користуватися одним підручником на декілька чоловік. Не завжди у батьків є можливість і час на пошуки необхідної літератури, а іноді дуже важко знайти те, що вимагається за освітньою програмою.

 

Наш інтернет-магазин "Mnogoigr.com.ua" пропонує великий асортимент посібників для учнів першого класу, а також для дітей будь-якого віку, від найменших до старшокласників.

 

Що пропонує інтернет-магазин «Mnogoigr.com.ua»

 

Сьогодні у школі для наших любих учнів окрім звичайних підручників передбачені ще робочий зошит або альбом. Подібні комплекти досить актуальні як для самих дітей, так і для викладачів. Посібники - це завдання у вигляді яскравих і красивих ілюстрацій, завдяки яким малюки задачки виконують з особливим задоволенням та інтересом. Для кожного предмета системою освіти передбачені спеціальні вправи і завдання, що абсолютно відповідають віку і здібностям дитини на певному етапі розвитку.

 

Вступаючи до першого класу, практично кожна дитина має навички читання. У дитячих садках сьогодні читання – це частина дошкільної підготовки. Але що робити, якщо з будь-яких причин дитина не відвідувала заняття в дошкільних установах? Дуже грамотним рішенням стане літній зошит, де пропонуються цікаві невеликі завдання з різних дисциплін, займатися якими зможуть батьки з дітьми в домашніх умовах. В каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете величезну кількість таких посібників.

 

Що ж сьогодні необхідно мати учням першого класу, і які посібники мають бути в наявності? Основними дисциплінами в першому класі є:

 

 

 

 

 

Купити посібники для учнів 1 класу в інтернет-магазині "Mnogoigr.com.ua"

 

Окрім представлених в переліку посібників ми пропонуємо велику кількість зошитів, альбомів, підручників по усім дисциплінам. Ми гарантуємо наявність будь-якого необхідного вам матеріалу, робочого зошита, альбому по усіх предметах. Ціни в нашому інтернет-магазині завжди доступні, оформити замовлення можливо в режимі онлайн на нашому офіційному сайті. Ми доставимо замовлену вами літературу, підручники, зошити в будь-яке місто по всій країні в максимально стислі терміни.