В корзине нет товаров
Не нашли что искали? – онлайн консультант

Раздаточный материал и демонстрационные карточки

Картки Про свійських тварин
162 грн
от 119.88 грн
Есть в наличии
Про спеціальний транспорт, Розповімо дітям, 16 карток
162 грн
от 119.88 грн
Есть в наличии
Безпека на дорозі. Комплект карток
100 грн
от 75 грн
Есть в наличии
Тека вчителя. Ідеї. Винаходи. Відкриття
135 грн
от 99.90 грн
Есть в наличии
Рух та час. 2 клас НУШ, демонстраційний матеріал
135 грн
от 99.90 грн
Есть в наличии
Демонстраційний матеріал Моя країна – Україна
240 грн
от 177.60 грн
Есть в наличии
Правила безпеки при користуванні газом та на воді
102 грн
от 75.48 грн
Есть в наличии
Про транспорт, розповімо дітям Демонстраційний матеріал
162 грн
от 119.88 грн
Есть в наличии
Демонстраційні картки Посуд
195 грн
от 144.30 грн
Есть в наличии
Набір карток Літери англійської абетки (прописні)
270 грн
от 199.80 грн
Есть в наличии
Набір карток Склад числа, Потяг з вагонами, 4+
150 грн
от 111 грн
Есть в наличии
Набір карток Літери англійської абетки (прописні)
270 грн
от 199.80 грн
Есть в наличии
Набір Сигнальні картки 3+
114 грн
от 84.36 грн
Есть в наличии
Бесіди за малюнками. Уроки екології
201 грн
от 148.74 грн
Есть в наличии
Запрошуємо до навчання
150 грн
от 112.50 грн
Есть в наличии
Назад 1 2 3 4 5 6 Вперёд

Роздавальний матеріал, абетки в картках і учбові картки від інтернет-магазину «Mnogoigr.com.ua»

 

Кожен люблячий батько чи мати бажає своїй дитині всього самого найкращого, і звичайно ж, завжди ми прагнемо дати нашим дітям більше знань, щоб у майбутньому їм жилося набагато простіше. Сьогодні діти розвиваються з величезною швидкістю, і дорослим доводиться придумувати різні способи, що дозволять дитині познайомитися з навколишнім світом і дізнатися багато нового і цікавого. Не завжди ми можемо миттєво і правильно відповісти на будь-яке дитяче питання, а іноді у нас просто бракує часу на розмови і спілкування з молодшим поколінням. І ось тоді на допомогу батькам приходять нові, захоплюючі і цікаві матеріали у вигляді різних ігор або навчальних посібників. Наш інтернет-магазин "Mnogoigr.com.ua" саме те місце, де ви зможете придбати найкращі посібники, ігри для ваших дітей.

 

Що пропонує інтернет-магазин "Mnogoigr.com.ua"

 

Роздавальний матеріал з грамоти     Лічильний матеріал для ДНЗ    Навчальні картки читаємо по складах Подробнее на: https://mnogoigr.com.ua/rozdavalniy-materiali-navhalni-krtki-3994-hitaemo-po-bukvam-11106016y    

 

Сьогодні в шкільній програмі, і в системі дошкільної освіти взагалі, сталося досить багато змін. Нові підручники по вдосконаленим програмам освіти є дуже важкими, і в той же час несуть в собі багато знань і формують певні навички. На ранньому етапі розвитку в першу чергу треба зацікавити, навчити дитину любити різні необхідні в житті науки, цікавитися усім новим й непізнаним в її віці. Сьогодні для дошкільнят дуже цікавим заняттям є виготовлення аплікації, вивчення іноземних мов, знайомство з новими тваринами, як дикими, так і домашніми. Існує багато матеріалів, за допомогою яких можна розвивати моторику рук, навчитися логічно мислити. Для того, щоб дитина із задоволенням вчилася і розвивалася, необхідно багато часу проводити разом з нею, саме тому домашні заняття повинні бути цікавими и захоплюючими.

 

На сьогодні особлива увага приділяється і країні, де дитина народилася і виросла, вмінню впізнавати назви міст та столиці нашої держави. Особливо захоплююче буде не лише прослухати цікаві матеріали від папи і мами, але і побачити яскраві ілюстрації в навчальних посібниках та ігрових матеріалах. Інтернет-магазин «Mnogoigr.com.ua» пропонує найширший асортимент різних матеріалів. У нас ви можете придбати:

 

Демонстраційні картки Квіти, дерева, кущі Подробнее на: https://mnogoigr.com.ua/kviti-dereva-kushchi-demonstratsiini-kartki--2255555500866   Демонстраційний матеріал Народознавство Подробнее на: https://mnogoigr.com.ua/demonstraciyniy-material-narodoznavstvo-15107011u   Демонстраційний матеріал Природа   емонстраційний матеріал Про транспорт

 

Купити роздавальний матеріал в інтернет-магазині «Mnogoigr.com.ua»

 

Ми пропонуємо багатий вибір посібників, ігрових наборів і учбових карток для дітей дошкільного віку. Вартість на усю продукцію в нашому інтернет-магазину значно нижча, ніж в інших компаніях. Оформити замовлення можливо в режимі онлайн на нашому сайті, доставка здійснюється в максимально стислі терміни по всій країні. Якщо ви плануєте оформити оптове замовлення, ціна на видання та ігрові набори буде значно нижча, ніж при роздрібних покупках. Ви зможете замовити будь-який посібник, будь-якого автора, в каталозі є все, що потрібно для дошкільного виховання як для дитячих садків, так і для домашніх занять.